طراحی سایت شرکتی / اداری مناسب برای شرکت ها ، ادارات و تیم های کاری و تمام کسانی که می خواهند خدمات یا محصولات خود را به دیگران معرفی کنند. این نوع از سایت ها برای انجمن ها ، گروه ها نیز مناسب می باشد. سایت شما مرکزی برای گرد هم آمدن علاقه مندان و مخاطبان شما خواهد بود. طراحی سایت باعث ایجاد ارتباطی دو طرفه میان شما ، همکاران ، مخاطبان و یا مشتریان تان خواهد شد. 

در زیر به معرفی برخ  امکانات تلاش وب  برای طراحی سایت شرکتی حرفه ای می پردازیم :

زبان برنامه نویسی >

تلاش وب طراحی شده با Asp.net

بدون نیاز به دانش برنامه نویسی سایت خود را طراحی کنید .

زبان برنامه نویسی در سایت ساز آسان وب سایت
  
پنل مدیریت حرفه ای در سایت ساز آسان وب سایت

پنل مدیریت حرفه ای >

یک سایت حرفه ای و تخصصی به محیطی حرفه ای با جزئی ترین دسترسی های لازم برای اداره وب سایت نیاز دارد. با تلاش وب یک پنل مدیریت حرفه ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت که این امکان را برای شما فراهم می کند که در محیطی حرفه ای و بدون نیاز به دانش کدنویسی ، وب سایت خود را اداره کنید. پنل مدیریت تلاش وب  کاملا فارسی است و به طور ویژه برای کاربران ایرانی طراحی شده است. برای سهولت بیشتر کار شما کاربران محترم ، آموزش کار با تمامی قسمت های پنل مدیریت به صورت ویدئو ، تصویر و توضیحات گام به گام وجود دارد و همچنین با پشتیبانی تیکتینگ 24 ساعته در پنل مدیریت ، چت آنلاین و تماس تلفنی در روزهای کاری با شما همراه هستیم.

  

فرم ساز پیشرفته تلاش وب >

 فرم ساز با فیلدهای پیشرفته به شما این امکان را می دهد که هر نوع فرم دلخواه تان را ایجاد کنید و فیلد هایی که ایجاد کردید را با درگ کردن ، جا به جا و مرتب سازی نمایید. درج لیست ، درج گزینه برای تیک زدن ، آپلود فایل ، متن تک سطری و پاراگرافی ، درج توضیحات (با ادیتور) از امکانات فرم ساز تلاش وب هستند. نکته مهم این است که شما حتی می توانید فرم هایی بسازید که صرفا اعضای سایت تان آن ها را مشاهده کنند. 

فرم ساز پیشرفته و ایجاد فرم مالی در وب سایت های طراحی شده توسط آسان وب سایت
  
امکان اتصال به درگاه مستقیم پرداخت در سایت ساز آسان وب سایت

فرم مالی >

در فرم ساز تلاش وب این امکان برای شما فراهم شده که فرم مالی هم بسازید و مبلغ یا مبالغی را برای پرداخت مشخص کنید. سپس فرم را به درگاه های پرداختی اینترنتی بانکی متصل نمایید و کاربران بتوانند آن مبلغ را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. فرم مالی در سایت های شرکتی-اداری در مواردی مانند پرداخت حق عضویت ، مشارکت مالی ، فروش محصول یا خدمتی خاص ، هزینه مشاوره و ... کاربرد دارد. 

  

اتصال به درگاه مستقیم بانکی >

شما می توانید در سایت های شرکتی / اداری ، نماد اعتماد الکترونیک دریافت کنید و سپس درگاه پرداخت مستقیم بانکی را نیز فعال نمایید. در این صورت می توانید در سایت تان تراکنش هایی مستقیم به حساب بانکی خودتان یا شرکت تان داشته باشید. 

اتصال مستقیم به درگاه پرداخت بانکی در آسان وب سایت
  
امکانات طراحی سایت در شرکت طراحی سایت آسان وب سایت

گالری تصویر ، ویدئو و صوت >

شما امکان معرفی خدمات ، محصولات یا پروژه های تان را با تصویر ، ویدئو و صوت خواهید داشت و صفحات گالری تصویر ، ویدئو و صوت را می توانید ایجاد کنید. 

  

تغییر رایگان قالب > 

با قالب های سایت تلاش وب می توانید ظاهری حرفه ای برای وب سایت تان داشته باشید . همچنین پس از انجام روند طراحی سایت و ورود به پنل مدیریت ، امکان تغییر رایگان قالب را نیز خواهید داشت. شما حتی می توانید از قالب های جدیدی که به مجموعه قالب های تلاش وب اضافه می شوند نیز به صورت رایگان استفاده کنید. 

قالب های طراحی سایت شرکتی در سایت ساز آسان وب سایت
  
حالت ریسپانسیو و طراحی سایت واکنشگرا با سایت ساز آسان وب سایت

ریسپانسیو >

 همهی قالب های موجود در سایت تلاش وب برای مشاهده در انواع گوشی و تبلت ها مناسب سازی شده اند و به صورت ریسپانسیو در اختیارتان قرار می گیرند و نیازی به هیچ هزینه اضافه ای برای این کار نیست. 

  

نظرسنجی >

شما می توانید در رابطه با روند فعالیت تان ، علایق مخاطبین تان و یا هر موضوع دیگری نظرسنجی به عمل آورید. با نظرسنجی می توانید برای ادامه روند فعالیت شرکت و یا گروه تان بهتر تصمیم گیری نمایید. 

امکانات طراحی سایت در سایت ساز آنلاین آسان وب سایت
  
امکانات طراحی سایت برای طراحی سایت حرفه ای با سایت ساز آسان وب سایت

ارسال پیامک و ایمیل برای اعضاء >

از طریق پیامک و ایمیل نیز می توانید با اعضاء و کاربران وب سایت تان در ارتباط باشید و آن ها را در جریان فعالیتهای تان قرار دهید. در صورت فعال سازی پیامک و ایمیل بر روی وب سایت تان ، پیام عضویت ، فراموشی رمز عبور و ... برای اعضا ارسال می گردد.  

  

امکانات سئو تلاش وب (بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر) >

در پنل مدیریت تلاش وب بستری فراهم شده است تا کاربران بدون نیاز به صرف هزینه های گزاف بر سئوی داخلی خود کار کنند. امکاناتی نظیر : باکس کلمات کلیدی برای هر صفحه به صورت جداگانه ، متاتگ دیسکریپشن برای هر صفحه به صورت جداگانه ، تگ عنوان یا تگ تایتل برای تمامی منو ها ، متاتگ کپی رایت ، تنظیم آدرس تمامی صفحات سایت به شیوه دلخواه (آدرس url دلخواه) ،  و دیگر تنظیمات مربوط به سئو بر روی کلیه سایت های طراحی شده با تلاش وب قرار دارد. همچنین نقشه سایت به صورت اتوماتیک برای همه سایت ها اجرا می شود. آموزش ها و مقالات جامع و به روزی نیز در زمینه سئو سایت برای شما فراهم شده است که در بخش بلاگ تلاش وب می توانید از آن ها استفاده کنید. 

سئو سایت ، امکانات سئو سایت و بهینه سازی برای موتور های جستجوگر در سایت ساز آسان وب سایت
  

 

 

مشاهده نمونه دموی قالب های طراحی سایت شرکتی