menuordersearch
talash-web.ir

طراحی سایت شرکتی با قالب آرمان , قالب شرکتی آرمان ,

تخفیف ویژه طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی با قالب آرمان
...

طراحی سایت شرکتی با قالب آرمان

(0)
(0)

قالب شرکتی آرمان

رنگ و مدل
قالب شرکتی آرمان
گارانتی :
پشتیبانی نرم افزاری دائمی رایگان
تعداد عدد
قیمت
2,200,000 تومان
قیمت برای شما
2,100,000 تومان

معرفی قالب شرکتی آرمان

ساخت سایت آسان و حرفه ای با سایت ساز آسان وب سایت

 

امروزه برای راه اندازی کسب و کارتان نیازی به دفتر کاری ندارید. طراحی وب سایت دفتر با مرکزی مجازی ، معتبر و کم هزینه برای کسب و کار شما است. همچنین با پیشرفت تکنولوژی و توسعه و تسهیل روابط بین المللی ، طراحی سایت برای شرکت ، تیم کاری و یا گروه شما امری ضروری است. با طراحی سایت شرکتی شما می توانید شرکت و تیم کاری خود را معرفی کنید و محصولات ، خدمات و پروژه هایتان را در معرض نمایش قرار دهید. 

 

قالب شرکتی آرمان یکی از نمونه قالب های طراحی وب سایت شرکتی آسان وب سایت است و ظاهر سایت شما هم می تواند مانند همین قالب باشد. فقط کافی است تصاویر مناسب و با کیفیت از طریق پنل مدیریت بر روی سایتتان قرار دهید. در این قالب بخش هایی نظیر اسلایدر در هدر سایت ، آخرین اخبار ، معرفی محصولات و خدمات ، اسلایدر دیدگاه مخاطبان و توضیحات دیگر را خواهید داشت. 

 

برای مشاهده قالب شرکتی آرمان کلیک کنید : 

 

 

مشاهده دموی قالب شرکتی آرمان

 

 

 

امکانات طراحی سایت شرکتی با آسان وب سایت

 

تمامی قالب های ارائه شده توسط شرکت طراحی سایت آسان وب سایت ، ریسپانسیو و سازگار در انواع گوشی تلفن همراه و تبلت هستند.

 

پس از طراحی سایت :

  •  امکان تغییر رایگان قالب در بین قالب های سایت های شرکتی برای شما وجود دارد
  • کد کامل قالب در پنل مدیریت در اختیارتان قرار می گیرد و در صورت آشنایی با کد html می توانید تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید
  • اگر با کد قالب آشنایی ندارید می توانید درخواست دهید تا شرکت آسان وب سایت به صورت سفارشی تغییرات مد نظرتان را انجام دهد

نحوه طراحی سایت با آسان وب سایت

  • روند طراحی سایت با سایت ساز آسان وب سایت ، به صورت نرم افزاری و اتوماتیک انجام می گردد و قیمت مناسب طراحی سایت با آسان وب سایت نیز به همین علت می باشد.

 

  • شما با خرید وب سایت از سایت ساز آسان وب سایت ، یک پنل مدیریت حرفه ای و فارسی مختص خودتان با امکانات کامل + 100 مگابایت فضای میزبانی رایگان + نمایش وب سایت بر روی قالب مورد نظرتان ، در اختیارتان قرار خواهد گرفت. پس از طراحی سایت ، امکان تغییر رایگان قالب از بین قالب های شرکتی آسان وب سایت برای شما وجود دارد. 

 

  • طراحی وب سایت شرکتی شما با شرکت طراحی سایت آسان وب سایت بلافاصله پس از خرید انجام می شود و آدرس ورود به پنل مدیریت وب سایتتان به ایمیل شما ارسال می گردد.

 

هم اکنون می توانید برای طراحی سایت حرفه ای خود با سایت ساز آنلاین آسان وب سایت اقدام نمایید . فقط کافی است قالب آرمان را به سبد خریدتان اضافه کنید. 

دفتر پشتیبانی :
تهران – خیابان ولیعصر ( عج ) – خیابان مطهری - پلاک 442 گروه شرکت های آریا
شماره تماس : 86034250